Gizlilik Sözleşmesi

Konlas web sitesine erişmekle ve kullanmakla, aşağıdaki şartları hiçbir sınırlama veya koşul olmaksızın kabul etmiş sayılırsınız. Bundan dolayı Konlas web sitesine erişiminiz bu şartlara ve ilgili yasalara tabidir.

Telif Hakkı © KONLAS A.Ş.

Konlasa web sitesinde (www.konlas.com.tr) Konlas ürünleri ve Konlas kampanyalarıyla ilgili bilgiler bulunmaktadır. Bu sitede tanıtılan Konlas ürünleri yalnızca Türkiye'deki izin verilen işyerleri ve Konlas Yetkili Satıcıları tarafından satılmaktadır ve bu sitede tanıtılan kampanyalar yalnızca sözkonusu kampanyaya katılan yetkili satıcılarda geçerlidir. Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, Konlas Yetkili Satıcıları'ndan edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur ve bir satış teklifi teşkil etmez.

Konlas, bu sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayreti göstermektedir ancak tüm bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve Konlas bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve gerçekliğine ilişkin bir sorumluluk kabul etmez. İşbu site ve içindeki tüm bilgiler ve malzemeler açıkça veya zımnen garanti verilmeden "olduğu gibi" sağlanmaktadır.

Bu sitede yer alan bazı resimler ve fotoğraflar Türkiye'de bulunmayan ürünlere ve ürün özelliklerine sahip olabilir.

Konlas, istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın ürünleri, teknik özellikleri, fiyat ve stok bilgilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Konlas ürünlerinin fiyatları

Bu Konlas web sitesinde bulunan veya sunulan lastik ve jantlara ait fiyat bilgileri yalnızca bilgi amaçlıdır ve Konlas tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır. Sitede belirtilen fiyatlar, bir satış teklifi teşkil etmez ve Konlas Yetkili Satıcılarının bağlayıcılığı yoktur. Tüm Konlas ürünlerinin satın alımı, o ürüne ait satış sözleşmesinin maddelerine ve koşullarına tabidir.

Konlas'ın düzenlediği kampanyalardaki fiyatlar stoklarla sınırlıdır. Kampanyalar katılan Yetkili Satıcılarda geçerlidir. Konlas, istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın fiyat bilgilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Kişisel veriler / kullanıcı girdileri

Konlas web sitesi üzerinden sağladığınız tüm kişisel bilgileriniz Konlas’ın size daha iyi hizmet verebilmesi amacıyla kullanılacaktır. Gizli tutulacak olan kişisel bilgileriniz Konlas’ın sizinle olan iletişimini düzenlemek ve size özel fırsatlar geliştirmek dışındaki amaçlar için kullanılmayacak ve paylaşılmayacaktır. Konlas, kişisel bilgilerin güvenli toplanması, aktarımı ve saklanması için gerekli tüm gayreti göstermektedir. Konlas, kişisel verilerinizi Konlas dağıtım ağındaki diğer şahıslar dışındaki hiçbir üçüncü şahsa aktarmaz. İstediğiniz zaman kişisel verilerinize erişmek, düzeltmek ve kullanım iznini kaldırmak hakkına sahipsiniz.

Konlas'ın kullanıcılar tarafından Konlas sitesine yerleştirilen girdileri izlemek ve/veya incelemekle ilgili bir yükümlülüğü yoktur ve bu tür kullanıcı girdilerine ilişkin hiçbir sorumluluğu yoktur ancak Konlas zaman zaman bu tür kullanıcı girdilerini denetleme ve mazeret göstermeden siteden kaldırma hakkını saklı tutar.

Telif hakkı, sınai mülkiyet ve fikri mülkiyet bildirimi

Bu sitenin sunumu ve tüm içeriği sınai ve fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır. Bu sitedeki bilgi, metin, resim veya grafikleri yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilirsiniz ve bunları görüntüleme hariç, Konlas'ın önceden yazılı izni olmadan çoğaltamaz, değiştiremez, aktaramaz, lisans alamaz ve yayınlayamazsınız.

Resmi Konlas web sitelerindeki resimlerin, hayran kulübü sitelerinden ve kişisel sayfalarda kullanımı

Konlas, İnternet'in ve webin bilgi paylaşım platformu olduğunun bilincindedir ve bundan dolayı aşağıdaki Konlas sitesi yöneticisinden talep edildiği takdirde kişilerin Konlas web sitesindeki resimleri çoğaltarak kendi kişisel sitelerinde veya resmi hayran kulübü sitesinde kullanmalarına izin verir. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın. Bilginiz için, tüm talepler değerlendirilirken, diğerlerinin yanı sıra şu ölçütler göz önüne alınmaktadır: