GT RADIAL

 

1951 Yılında, Endonezya'da, bisiklet lastiği üretimi ile faaliyetlerine başlayan PT. GAJAH TUNGGAL Thk., 2010 yılında grup iştiraki GİTİ TIRE PLE.LTD. ile birlikte, konsolide 110 Milyon adet/yıl üretim seviyelerine ulaşmış sektör devi lastik üreticilerindendir. 2009 yılında, konsolide lastik cirosu 2435.9 milyon doları aşmış olup, bu haliyle, Dünya lastik üreticisi firmalar ciro sıralamasında 11. sırada yer almaktadır. Yatay entegrasyonunu, kendi bünyesindeki Sentetik Kauçuk ve Kord bezi üretim fabrikaları ile geliştirmiştir.

150 ülkeden fazlasında satılan GT Radial lastiklerinin üretim hattında, tüm lastik ürün gruplarının imalatı yapılırken, yeni üretim trendindin temelinde basık serili ultra yüksek performans ve 4*4 SUV araç lastikleri üretimi yer almaktadır. AR- GE çalışmalarına ayırdığı bütçelerle, sektörünün önde gelen firmaları arasındaki GT Radial'in, defalarca kazandığı "Ülkenin En İyi Yönetilen Firması" ödülünün yanında, trafiğe çıkmak amacıyla üretilmiş tüm ürünlerinde başta DOT( Amerikan Ulaştırma Bakanlığı Kalite Standartları) E Mark ( Avrupa Topluluğu Ülkeleri Kalite Standartları) ve ISO belgelerinin yanında, birçok diğer ülke ve kuruluş güvenlik ve kalite tescil belgeleri mevcuttur.

GT Radial lastikleri, 2007 yılından itibaren, Türkiye pazarına, sektörün 36 yıllık firması Konlas aracılığıyla sunulmaktadır. Konlas, satın alındığı tarihten itibaren 2 yıl süre ile tüm GT Radial markalı ürünlerine, üretim ayıplarına karşı garanti sunmaktadır. Üstün kalitesi, uygun fiyatlarıyla ve cazip ödeme seçenekleriyle her zaman tüketicinin ilk tercihi olan GT Radial lastiklerine Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde yetkili satıcıları ve lastik satıcıları kanalıyla ulaşabilirsiniz.

 

Marka adı: GT RADIAL

Desen adı: CHAMPIRO WT-AX


Fiyat listesi

Marka adı: GT RADIAL

Desen adı: CHAMPIRO WT-AX


185/55 R 14 80H CHAMPIRO WT-AX TL
205/60 R 15 95H CHAMPIRO WT-AX XL TL
195/55 R 16 87H CHAMPIRO WT-AX TL
205/50 R 16 87H CHAMPIRO WT-AX TL
225/50 R 16 96H CHAMPIRO WT-AX XL TL
225/45 R 17 94H CHAMPIRO WT-AX XL TL
235/45 R 17 97H CHAMPIRO WT-AX TL
225/50 R 16 96V CHAMPIRO WT-AX XL TL
225/50 R 17 98V CHAMPIRO WT-AX XL TL
235/55 R 17 103V CHAMPIRO WT-AX XL TL
235/45 R 17 97H XL CHAMPIRO WT-AX TL
205/50 R 17 93H XL CHAMPIRO WT-AX TL
225/55 R 17 101H XL CHAMPIRO WT-AX TL

Fiyat listesi
 

Güvenli Sürüş Bilgileri

Güvenli ve rahat bir sürüş için aracınız, araç kontrolünüz ve lastiklerinizle ilgili dikkat edilmesi gereken aşağıdaki noktalara lütfen özen gösteriniz.

 • Bozuk ve taşlı yollarda aracınızı yüksek hızlarda kullanmayın.
 • Ani ve sert frenden, hızlı kalkışlar sonucu oluşacak patinajdan kaçının. Aksi halde lastiklerinizde düzensiz ve erken aşınmalar meydana gelecektir.
 • Park manevralarında lastiklerinizi kaldırın kenarlarına sürtmeyin. Çünkü lastiğin gövdesini oluşturan tellerin hasar görmesi büyük arızalara sebep olabilir.
 • Yoldaki çukurlara ve tümseklere dikkat edin. Hızla girilen bir çukur, jantınıza zarar verir.
 • Aracınızı yüklerken dikkatli davranın. Dengesiz yük dağılımı ve aşırı yükleme lastiklerinize normalden fazla yük bindireceğinden, hızlı aşınmaya neden olabilir.
 • Balans ve rot ayarlarınıza özen göstermeniz, sizi her zaman daha yüksek bakım maliyetlerinden koruyacaktır.
 • Araç üreticisinin tavsiye ettiği ebatlarda, lastik ve jant kullanın.
 • Lastiklerin üzerinde üretildikleri, tarih yazılıdır ve üretildiği tarih üzerinden 5 yıl geçmiş lastiklerin dikkatle kontrol edilip kullanılması gerekmektedir.
 • Yola çıkmadan önce lastiklerinizi gözle kontrol etmeyi alışkanlık haline getirmek güvenliğiniz açısından çok önemlidir.
 • Lastik supapları temiz, sağlam ve kapaklı olmalıdır. Çünkü supap kapakları lastiğin içine toz ve benzeri maddelerin girmesini önler.
 • Bijon somunlarının sıkılığını düzenli olarak kontrol edin.Çünkü bijonların gevşek olması sürüş emniyetinin azalmasını sağlar.
 • Lastiğin üzerinde yazan hız ve yük limitlerini hiçbir şekilde geçmeyin.
 • Üretici önerisi haricinde otomobilin dört tekerleğine de aynı ebat, yapı ve desende lastik takın.
 • Lastik basınçlarını kontrol edin. Eğer basınç düşmüşse, araç üreticisinin tavsiyelerine uyarak uygun seviyeye getirtin.
 

YETKİLİ BAYİ ARAMA